18 Kasım 2020
Genel

grup ta cıldırdılar

Grup Seks yaparak sikiş isteyen çılgın kızlar
Ailesinin kendini defa kez düzgün bir kız gibi yetiştirmek istemesinden defa kez sıkılan sarışın kız, her dışarıya çıktığında kendisiyle sevgili olmak isteyen genç erkeklerin evine gidip onlarlar saatlerce ilişki yaşayıp sikilmek ister. 
Bu planını programa başladıktan ardından defa kez çok adamla seks yapmış sarışın, bundan sonra  değişik fantezi yaşamak isterken evinde babası var iken serseri manitasını haneye çağırıp babası defa kez dalgın bulunduğu bir anda bilgisayar başında iş yapar iken arka kısmına geçer ve hanedeki korkusuz sevgilisine zevkle amını okşatmaya başlar. Bu meselenin en devasa sebebi tek eşlilik meselesi olduğunu anladığı dakikada erkeğini farklı bir bayan ile paylaşmak istediğini düşünür. 
Paylaşmak için elinden geleni yapmış cılız bedenli sarı kuş, en nihayetinde kendisiyle beraber gelen yetişkin yaşlardaki kadını yanına oturtur ve genç erkeğinin yarağının başını dil ucu ile yalayıp kaldırmasının ardından  cılız bedenini havada süzülerek içerisine yarağı alabilmek için toplu ve grup seks eğilimini dönerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir